Sirke ve Bal Ev ilacı mı

Bu iki malzemeden oluşan ev yapımı ilaç bağırsağınızdan kilolarca atığı temizleyecek

Hafta sonu yemeğe fazla giriştiniz ve şu an pişmanlık mı duyuyorsunuz? Bağırsak temizliği vücudunuzdaki toksinlerden kurtulup sindirim sisteminize yeni bir başlangıç yaptırmanızı sağlayacaktır.

Bu ev yapımı içecek kolay, nazik ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak temizlemesi değil, sadece vücudunuzun kötü atığı filtreleyerek sadece yararlı bakteriyi sindirim sisteminizde tutmasını sağlıyor.

Bu maddelerden birincisi bildiğimiz her mutfakta bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi tıbbın uzun bir süredir birçok sağlık sorunuyla mücadelede faydalandığı bir içerik. Ucuz ve sadece bağırsağınıza değil vücudunuzun geri kalan kısmına da faydaları var.

Elma sirkesini satın alırken şişenin dibinde karanlık tortu olanından seçin. Bu tarz elma sirkeleri endüstriyel olarak işleme sokulmamış elma sirkesi olup çok daha fazla besleyici madde içerir.

Ayrıca bu tortunun içinde asetobakter adıyla bilinen bakteri bulunur. Bu bakteri oksijeni fermente ederek elma suyunu sirkeye dönüştürür. Bu bakteri aynı zamanda midemizde besinleri parçalayan bakterilerdendir. Elma sirkesi bağırsak düzensizliği, kan şeker oranı, ve tansiyonu düşürücü özelliği ile bilinmektedir.

Bu iki maddelik içeceği nasıl yapacağız?

Bu bağırsak temizleyen içeceği yapmak çok basit. Yukarda bahsettiğimiz pastörize edilmemiş elma sirkesi ile işlenmemiş bal lazım.

Bir bardak dolusu sıcak suyun içerisine

– 2 kaşık elma sirkesi

– 2 kaşık işlenmemiş bal

Bu karışımı bal tamamen eriyene kadar karıştırın ve günün başında ya da herhangi bir zaman içebilirsiniz.

İlaç Patenti Yorum; Sirke ve Balın faydaları malum, her ikisinin birçok derde deva olduğuda bilinen bir gerçek fakat bu tür karışımların ilaç tanımı altında ve özellikle mucize ilaç, her derda deva ilaç olarak sunulması kanımızca sakıncalıdır. (Avukat Murat Eltutan Marka ve Patent Vekili)


Tarih: 04 Ağustos 2021 Çarşamba Hafta: 31 Saat: 9:0 Ziyaret Sayısı: 125502

Haftanın sözü
Hayalperest, tek hakiki gerçekçidir.
“"Federico Fellini"”