Kurumsal

Büromuz, 1998 yılında kurulmuş olup uzmanlık konusu olarak “Marka, Patent, Tasarım tescili ve danışmanlığı” alanında hizmet vermektedir.

Büromuz, TPE nezdinde 10.000’e yakın tescil işlemi gerçekleştirerek hatırı sayılır bir tecrübeye sahip olmuştur.

Kurucumuz Murat Eltutan, 1996 yılında İstanbul Hukuk Fakültesini bitirmiş ve staj sonrası  İstanbul Barosu’na kayıt olarak serbest Avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Akabinde 1998 yılında TPE’nin Marka ve Patent Vekili sınavını kazanıp ilk marka patent vekillerinden olmuştur. 

Tescil ve Danışmanlık faaliyetlerini Eltutan Fikri Mülkiyet Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde sürdürmektedir.  

 

Tescil ve Danışmanlığına Bakış Açımızı; 

 

“Hukuk Danışmanı, her konuya bakabilir” genel prensi yerine

 “Hukuk Danışmanı, her konuya bakabilir fakat bir alanda uzmanlaşmalıdır” şeklinde konumlandırılıp Marka, Patent,  Tasarım tescili ve hukuku alanında uzmanlaştık. 

 

Marka, Patent, Tasarım tescili ve hukuku alanında edindiğimiz tecrübeler neticesinde uzmanlaşmanın yereli olmadığını belli özel alt alanlarda en iyisi olmanın hedef olarak tespit edilmesi gerektiği evrimine ulaşarak,

“Hukuk Danışmanı, her konuya bakabilir fakat bir alanda uzmanlaşmalı ve mutlaka bir veya birkaç özel alanda en iyisi olmalıdır” şeklinde değiştirdik.

 

Marka, Patent, Tasarım tescil ve hukuku alanında uzmanlığımızla, İLAÇ ve TIP Sektörüne yönelik “en iyisi” olmak için çalışmaktayız…


Tarih: 23 Eylül 2023 Cumartesi Hafta: 38 Saat: 21:48 Ziyaret Sayısı: 176444

Haftanın sözü
Marka Kültürü: Tek bir Ekip, Ortak Hayal.
“"Murat Eltutan"”